MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 8516388
nr 851 6388
Chiffonjé
längd: 104 cm, djup: 52 cm, höjd: 135 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 18:18:14
5/10 19:34:23